Search: Keyword:
District  
Category: 
Sort by: 

Jackson, Delshuana Principal
Sawyer, Artranise Assistant Principal
Weeks, Kameelah Assistant Principal
Jackson , Delshuana

Adams, Franquia Teacher/Grade 3
Alford, Chris Mathematics/Grade 7
Austin-Hurchins, Travetria Primary Art Instructor
Baker, Chloee Teacher/K
Belford, Miesha Teacher/Grade 3
Bratcher, Whitney 3-5 Self-Contained
Bryant, Pamela Teacher/Grade 3
Cervera, Anngela Biology
Chambers, Breshaun Mathematics/Grade 6
Coley, Demetrius Music, Dept. Chair
Cooper-Maclin, Stefanie Secondary Art Instructor
Davis, Alaina Teacher/ Grade 4
Forman, Keyshonara Teacher/ Grade 3
Foxx-Smith, Yolanda Middle School Resource
Grant, Kimberly Technology Integration
Griffin, Ashley Pre-K 3's and 4's
Harris, Abria Mathematics/Grade 8
Henry, Inez Teacher/ Grade 5
Holmes, Cathy Teacher/Grade 5
Ivery, Cherkieza Teacher/Grade 1
Jefferson, Tracy U.S. History/Civics
Johnson, Brittiney Resource Teacher
Johnson, Kendal Secondary Physical Education
Jones, Da'Sheona Teacher/ Kindergarten
Jones, Mariah Teacher/ Grade 3
Jones-Wilborn, Tanya Language Arts/World History
King, Courtney Teacher/ Grade 2
McNair, Cassandra ESE
Mickens, Patrice Teacher/ Grade 2
Milton, Dierra Media Specialist
Perkins, Sophia Teacher/ Kindergarten
Peterson, Cheryl Reading Coach
Powell, Mariana Teacher/Pre-K
Richardson, Chandra Science/U.S. History
Richardson, Shareese Teacher/ Grade 7
Riggins, Cindy Teacher/ Pre-K
Roberts, Loretta Elem. Resource Teacher
Robinson, Adrienne Teacher?Grade 1
Robinson, Portia Guidance Counselor
Rouse, Daphnee Teacher/ Grade 4
Sailor, Jasmine Intensive Reading/ELA 6-8
Sailor, Kimberly Exceptional Student Education
Scharein, Joy Speech
Taylor, Audrey Teacher/ Grade 2
Thomas, Byron Teacher/ Grade 1
Trimmings, Justina Teacher/ Grade 2
Washington, Angela Primary Physical Education
Whiting, Veronica Teacher/ Grade 4
Williams, Courtney Teacher/ Kindergarten
Williams, Omeka Teacher/ Grade 1
Williams, Ryan ISS
Wimberly, Joan Teacher/ Grade 5

Basford, Marilyn Paraprofessional
Battle, Joanne Paraprofessional/PK
Brown, Hazel Custodian
Bryant, Edna Front Office Secretary
Chambers, LaRhonda Paraprofessional /Pre K
Enzor, Blondell Office Manager
Fields, Dorothy Paraprofessional/ Pre K
Garrett, Dianna Food Service Staff
Hartsfield, Diane Food Service
Johnson, Benjamine Food Service
Jones, Morhonda Food Service Staff
Oliver, Clifford Custodian
Richardson, Doris Nurse
Seymore, David Environmental Engineer
Stauffer, Tommee Secretary
Thompson, Felecia Paraprofessional
Williams, Mary Custodian
Youmas , Joann Cafeteria Manager